LogeBoldLog ind
2026/27 / LOGENS STATS 15 medlemmer · 18 hold

Følg pengene.
Og hinanden.

Dyre hold. Tynde undskyldninger. Hele logens økonomi i bevægelse.

OPKRÆVET4.340 krKampe, bøder og reguleringer
INDBETALT2.955 kr68% af det opkrævede
I FÆLLESKASSEN2.955 krEfter 0 kr i udbetalinger
SPOL SÆSONEN24. okt. 2026
20. aug.24. okt.
01 / DET STORE BILLEDE

Det løber op.

Følg kurverne. Tryk på grafen eller træk i tidslinjen.

24. okt. 2026Opkrævet4.340 krIndbetalt2.955 krI kassen2.955 kr
01.0852.1703.2554.340kr20. aug.21. sep.24. okt.
Samlede beløb frem til 24. okt.Seneste postering
DEN DYRESTE DAG465 kr5. sep.
REGNINGENS TOPSCORERKejlberg375 kr opkrævet · delt førsteplads
PR. MEDLEM I SNIT289,33 krFordelt på 15 medlemmer
02 / PUNGENS PODIE

Hvem tager føringen?

Flest kroner på regningen tager førstepladsen.

  1. 1
    Kejlberg375 kr
  2. 2
    Nico375 kr
  3. 3
    Asbech340 kr
  4. 4
    Toby340 kr
  5. 5
    Crell330 kr
  6. 6
    Mulle330 kr
03 / DYRE DAGE

Av, min pengepung.

Hver søjle er dagens nye opkrævninger. Tryk på en dag for at spole dertil.

210 kr24. okt.
21. aug.24. okt.
PÅ DEN VALGTE DAG

Endnu et bidrag til sæsonens regning.

04 / FRA REGNING TIL KASSE

Er pengene landet?

68%indbetalt
Medlemmer skylder
1.385 kr
Medlemmer har til gode
0 kr
Udbetalt fra kassen
0 kr
05 / HVOR KOMMER REGNINGEN FRA?

Holdene eller os selv?

Kampopkrævninger4.340 kr
Bøder0 kr
Reguleringer0 kr

Beløbene inkluderer modposteringer og reguleringer.

Alle tal på bordetMedlemmernes regnskab ↗
Samlede beløb i kroner frem til 24. okt. 2026
MedlemOpkrævetIndbetaltSaldo
Kejlberg37528590
Nico37528590
Asbech340200140
Toby34027070
Crell33027555
Mulle330185145
Mads G310185125
Børner295185110
Emir29522075
Ib275150125
Peter F275165110
Kapper25516590
Mads P20016535
Carl19512570
Alex1509555

Tidslinjen følger kamp- og posteringsdatoer i dansk tid. Opkrævningsmåneden kan være en anden. Alle grafer viser registrerede beløb i 2026/27, også fra tidligere medlemmer. Holdenes priser tæller alle ejere med.